Утасны жагсаалт

Тариалан эрхлэлтийг дэмжих сан

Овог, нэр

Албан тушаал

Өрөөний утас

1

В.Үнэнбат

Гүйцэтгэх захирал

463591

33

2

С.Нямсүрэн

Ерөнхий менежер

261762

3

Ц.Мөнхцоож

Захиргаа, аж ахуйн албаны дарга

70118060

4

Б.Уянга

Гүйцэтгэх захирлын туслах, архив, бичиг хэргийн ажилтан, бэлэн мөнгөний нярав

264845

5

С.Дуламсүрэн

Дотоод хяналтын ажилтан

262279

6

Л.Хишигжаргал

Хүний нөөцийн мэргэжилтэн

70118060

7

Д.Урангуа

Судалгаа, гадаад харилцаа хариуцсан мэргэжилтэн

70118060

8

Б.Төгсбаатар

Жолооч

 

9

Э.Үдэхбаяр

Сангийн жолооч

 

10

Д.Энхмаа

Санхүү, бүртгэл төлөвлөлт, хууль эрх зүйн албаны дарга

454640

31

11

Г.Ганбат

Эдийн засагч, ахлах мэргэжилтэн

261647

12

Х.Отгонзул

Ахлах нягтлан бодогч

13

Ж.Мөнхтуяа

Тооцооны нягтлан бодогч

14

 

Тооцооны нягтлан бодогч

15

Б.Болормаа

Тооцооны нягтлан бодогч

30

16

Т.Төгөлдөр

Хууль эрх зүйн ахлах мэргэжилтэн

262279

17

М.Наран-Эрдэнэ

Өр барагдуулалтын ахлах мэргэжилтэн

261647

18

Ч.Энх-Од

Өр барагдуулалт хариуцсан мэргэжилтэн

19

Д.Гүнболд

Өр барагдуулалт хариуцсан мэргэжилтэн

20

Ж.Мөнхзаяа

Хууль эрх зүйн мэргэжилтэн

21

Б.Энхтүвшин

Хууль эрх зүйн мэргэжилтэн

22

Б.Отгонбаяр

Хангамж борлуулалтын албаны дарга

262482

32/А

23

Ч.Базардорж

Ахлах мэргэжилтэн

261809

32/Б

24

М.Батсайхан

Ахлах мэргэжилтэн

25

 

Улаанбуудайн үйлдвэрлэл, хангамжийн асуудал хариуцсан мэргэжилтэн

26

 

Шатхуун, төсөл хөтөлбөрийн зээлийн асуудал хариуцсан мэргэжилтэн

27

С.Чимэд-Очир

Ургамал хамгаалах бодис, бордооны хангалт хариуцсан мэргэжилтэн

28

 

ХАА-н зээл, лизингийн мэргэжилтэн

29

М.Цэрэндорж

Худалдан авах ажиллагаа, агуулахын аж ахуй, жин хэмжүүр хариуцсан мэргэжилтэн

30

Д.Нарангэрэл

Газар тариалангийн мэдээлэлийн сан хариуцсан мэргэжилтэн

31

Ц.Баянжаргал

Үйлдвэрлэл, техник борлуулалтийн алба

 

 

32

Ж.Даваажаргал

Ахлах мэргэжилтэн

99087599

33

 

Архив, бичиг хэргийн ажилтанаар

 

34

Д.Лхагвасүрэн

Хөдөлмөр хамгаалал, аюулгүй ажиллагаа, нефть баазын үйл ажиллагаа хариуцсан мэргэжилтэн

 

36

Г.Бат-Эрдэнэ

Техник тоног төхөөрөмжийн судалгаа, мэдээлэл, зээлийн гэрээ хариуцсан мэргэжилтэн

99054889

37

 

Сүлжээ, тайлан мэдээлэл, харуул хамгаалалтын систем хариуцсан мэргэжилтэн

 

38

Г.Гэрэлт-Од

Нярав

 

39

Х.Болдбаатар

Нярав

 

40

Н.Сэндэн

Үйлчилгээний ажилтан

 

41

В.Даваадорж

Жолооч

 

Салбарууд

42

Ц.Энхбат

Булган салбарын эрхлэгч

70343360


43

Б.Ариунбаатар

Менежер

44

Б.Байгалмаа

Нарийн бичиг

45

Э.Батболд

Нягтлан бодогч

46

У.Дамбийсүрэн

Хөтөл салбарын эрхлэгч

70368265

47

Б.Отгонбаатар

Менежер

48

Э.Ариунзаяа

Бичиг хэрэг, эд хариуцагч

49

Г.Болормаа

Нягтлан бодогч

50

М.Доржханд

Сэлэнгэ салбарын эрхлэгч

70363788

51

Сүхбаатар

Менежер

52

Эрдэнэтуяа

Нарийн бичиг

53

Б.Эрдэнэчимэг

Нягтлан бодогч

54

Б.Энхсайхан

Хархорин салбарын эрхлэгч

70327052 /холбоо/

55

Б.Батсүрэн

Менежер

56

Б.Алтансүх

Нягтлан бодогч

57

Г.Пүрэвцэрэн

Угтаал салбарын эрхлэгч

70276900

58

Д.Цэрэнбямба

Менежер

59

н.Наранцэцэг

Нарийн бичиг

60

Х.Саранцэцэг

Нягтлан бодогч

61

Д.Ганхуяг

Дархан салбарын эрхлэгч

70370189

62

Б.Содномжамц

Менежер

63

Б.Энхжаргал

Нарийн бичиг

64

С.Мөнхзул

Нягтлан бодогч



Байрны зохион байгуулагч 99755425




ТЭДС

Хаяг: Баянзүрх дүүрэг, 1-р хороо, Засгийн газрын 9-р байр 16A, A корбус 33 тоот, мэйл хаяг: centerteds@gmail.com, факс: 264845, утас: 264845









ҮТБА

Хан-Уул дүүрэг, 3-р хороо, ТЭДС-ҮТБА-ны өөрийн байр. /Хан-Уул дүүрэг талаас яармагны гүүрний уулзвараас гүүр гарахгүй баруун гар тийш эргээд эхний байгууллага/